Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem

Dowiedz się, jak działamy w czasie pandemii COVID-19

Dowiedz się, jak działamy w czasie pandemii COVID-19

Wydarzenia związane z pandemią koronawirusa na świecie mocno ograniczyły nasze życie prywatne i zawodowe. Mimo to staramy się w miarę możliwości aktywnie funkcjonować. Dotyczy to także Salonów Sprzedaży i Autoryzowanych Serwisów Toyoty, do kontaktu z którymi gorąco Państwa zachęcamy.

W trosce o bezpieczeństwo zarówno naszych Klientów, jak i pracowników Stacji Dilerskich podjęliśmy niezbędne działania umożliwiające dozwolone formy współpracy dotyczącej sprzedaży aut i części, serwisowania czy szeroko rozumianej obsługi.

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy kanały on-line do komunikacji ze sprzedawcami. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem live chatu, wideorozmów i wirtualnych wizyt w Salonach.

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni Klienci

1. Czy salony Toyoty są otwarte? Czy obecnie można kupić nową Toyotę z salonu?

Salony Toyoty są cały czas otwarte, jednak ze względów bezpieczeństwa pobyt w nich jest znacznie ograniczony. Sugerujemy kontakt on-line i wirtualne wizyty za pośrednictwem Internetowego Salonu Toyoty. Bez problemu można też kupić nowy samochód – szczegółowych informacji na ten temat udzielą pracownicy poszczególnych Stacji Dilerskich.

2. W jaki sposób mogę skontaktować się z Dilerem i zobaczyć ofertę salonu bez wychodzenia z domu?

W celu zapoznania się z aktualną ofertą zapraszamy do wizyty w Internetowym Salonie Toyoty. Wystarczy wybrać Autoryzowanego Dilera Toyoty i odbyć wideorozmowę z doradcą. Istnieje również możliwość wypełnienia specjalnego formularza kontaktowego. Po jego otrzymaniu doradca z wybranego przez Państwa salonu skontaktuje się w możliwie najkrótszym czasie.

Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku doradca będzie mógł zabrać Państwa na wirtualny spacer po salonie, podczas którego można z bliska obejrzeć dowolny model Toyoty, skonsultować na bieżąco konfigurację auta oraz ustalić szczegóły jazdy testowej czy oferty.

3. Czy istnieje możliwość odbycia jazdy testowej Toyotą? Czy samochody są odkażane?

W celu ustalenia szczegółów i omówienia warunków jazdy testowej prosimy o kontakt z wybranym Autoryzowanym Salonem Toyoty. Decyzje odnośnie możliwości odbycia jazdy testowej są podejmowane indywidualnie przez Dilerów. Niektóre z Salonów wypożyczają swoje auta, aby Klienci sami mogli je przetestować bez udziału pracownika stacji. Co ważne, każdy samochód testowy przed oddaniem do jazdy jest odkażany przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa epidemiologicznego.

4. Jeszcze przed kwarantanną zamówiłem w salonie nową Toyotę. Czy termin odbioru samochodu ulegnie zmianie?

Wszystkie zamówienia w miarę możliwości będą realizowane w standardowym trybie. Odbiór samochodu powinien się odbyć w ustalonym wcześniej terminie. W celu potwierdzenia aktualnego statusu zamówienia, prosimy o kontakt z Salonem. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek zmian lub utrudnień pracownik stacji niezwłocznie o tym Państwa poinformuje.

Ze względów bezpieczeństwa odbiór zamówionego samochodu może nastąpić we wskazanym przez Państwa miejscu (np. w domu), a nie tylko w Salonie Toyoty. Wszelkie szczegóły prosimy ustalać z wybranym Dilerem Toyoty.

5. Kończy się termin przeglądu w moim samochodzie. Czy Serwis działa tak jak dotychczas, czy może nastąpiły jakieś zmiany w jego funkcjonowaniu?

W związku z zaistniałą sytuacją praca Serwisu jest nieco ograniczona, jednak wszelkie czynności związane z przeglądami, naprawami czy wymianą części są nadal prowadzone. W tej kwestii rekomendujemy jak najszybszy kontakt z Autoryzowanym Dilerem Toyoty w celu ustalenia najbliższej możliwej daty wykonania pełnej usługi serwisowej.

Dowiedz się więcej

Toyota Hilux z nagrodą IPUA Toyota Hilux z nagrodą IPUA Dowiedz się więcej o zwycięstwie Nowy Hilux w Rajdzie Dakar 2022 Nowy Hilux w Rajdzie Dakar 2022 Poznaj szczegóły Toyota Startup Accelerator Toyota Startup Accelerator Sprawdź, kto został finalistą Podróż po Europie wodorową Toyotą Mirai Podróż po Europie wodorową Toyotą Mirai Arkady Fiedler – PoDrodze Yaris będzie produkowany w Czechach Yaris będzie produkowany w Czechach Nowa linia produkcyjna w Kolinie Nowa Toyota Aygo X Nowa Toyota Aygo X Nowoczesny i stylowy crossover do miasta Udział Toyoty w polskim rynku wzrósł do 16,4% Udział Toyoty w polskim rynku wzrósł do 16,4% Dowiedz się więcej Toyota największą firmą motoryzacyjną Toyota największą firmą motoryzacyjną Ranking Fortune Global 500 Debiutuje Toyota PROACE Electric Debiutuje Toyota PROACE Electric Nowy elektryczny samochód dostawczy Ranking Best Global Brands 2021 Ranking Best Global Brands 2021 Sprawdź pozycję Toyoty Pełna dostępność nowych aut Toyoty Pełna dostępność nowych aut Toyoty Fabryki wracają do pełnej wydajności Toyota przejmuje start-up Renovo Motors Toyota przejmuje start-up Renovo Motors Dowiedz się więcej