TOYOTA W&J WIŚNIEWSKI poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowiska:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

- przyjmowanie i wydawanie dostaw towaru do magazynu,
- sortowanie i kompletowanie zamówień magazynowych,
- wprowadzanie danych do aplikacji systemowych.

Wymagania:

- zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań,
- dyspozycyjność,
- doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane,
- umowa o pracę

PRACOWNIK MYJNI

- mycie i sprzątanie samochodów
- pranie tapicerek
- polerowanie
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

- Prawo Jazdy kat. B
- Punktualność i sumienność
- Dyspozycyjność
- Dbanie o miejsce pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres info@toyota-wisniewski.pl